Kolagenní peptidy jsou účinnější než kolagen

Admin Kloubovna | 9.11.2016

Slyšeli jste už termíny kolagen a kolagenní peptidy, ale stále pořádně nerozumíte tomu, jaký je mezi nimi rozdíl? V našem článku si to konečně vysvětlíme.

kolagenní peptidy

 Kolagen a kolagenní peptidy znějí skoro stejně, ale nenechte se mýlit. V čem se liší a proč že mají být ty peptidy pro kloubní výživu lepší? Pokusíme se vám to jasně vysvětlit na jednoduchém schématu. Koneckonců, říká se, že obrázek řekne více než tisíc slov.

kolagenní peptidy

Štítky: , , ,

Nejčtenější články

běh šetrný ke kloubům Běháte? Běhejte správně!

Obléct teplákovku, nazout tenisky, dát do uší sluchátka – a vyrazit. Běh je čím dál oblíbenější druh sportu a to je dobře. Je to ale dobře i pro vaše klouby? Na tom se experti neshodnou. Existují studie, které potvrzují, že ani po letech pravidelného běhání není kloubní chrupavka nijak zvlášť opotřebená, ale samozřejmě najdete i výzkumy tvrdící naprostý opak. Ať už má pravdu kdokoliv, fakt je, že když se budete držet několika zásad, rozhodně svým kloubům uděláte radost.

Jak na problémy s klouby

zelenina Všechno, co potřebujete vědět o vitaminech v zelenině

Ať už zeleninu jíte z donucení, anebo její chuť milujete, tyhle informace se vám budou hodit. Dozvíte se, jaké vitaminy obsahují různé druhy zeleniny a kolik je jich třeba sníst. A taky to, jak se stalo, že má zelenina čím dál méně vitaminů a minerálů.

Zdravá strava