Kolagenní peptidy pro zdravé klouby

Redakce Kloubovna | 19.1.2017

Každý, kdo se zajímá o zdraví, asi už slyšel o tom, že kloubům prospívá kolagen. Ne každá forma kolagenu je však skutečně účinná a mlsat gumové medvídky není tím nejlepším řešením.

Kolagenní peptidy video - náhled

Každý, kdo se zajímá o zdraví, asi už slyšel o tom, že kloubům prospívá kolagen. Ne každá forma kolagenu je však skutečně účinná a mlsat gumové medvídky není tím nejlepším řešením, protože byste museli sníst až dva sáčky medvídků denně. A to je 2,5 kg cukru měsíčně!

Tou opravdu fungující formou kolagenu jsou kolagenní peptidy, které se dokážou dostat až přímo k chrupavce, a tak ji dobře vyživit. Zajistěte si proto pravidelný příjem kolagenních peptidů, a medvídky mlsejte občas jen tak pro radost.

Štítky: , , ,

Nejčtenější články

vyšetření bolest kloubů Vyšetření při bolestech kloubů

Bolest kloubů může být příznakem různých onemocnění. Lékařská prohlídka většinou nestačí a lékař vás bude muset poslat i na nějaká vyšetření.

Jak na problémy s klouby

Chcete, aby vaše děti měly kvalitní kosti? 5 rad pro starostlivé rodiče Chcete, aby vaše děti měly kvalitní kosti? 5 rad pro starostlivé rodiče

Okolo dvacítky nám přestávají růst kosti a to, jak kvalitní je v tomto období máme, do jisté míry určuje budoucnost našeho pohybového aparátu a kloubů. Čím horší kosti máme, tím spíš se budeme v budoucnu potýkat s kloubními obtížemi. Přečtěte si, co můžete udělat pro své děti, aby měly v dospělosti kosti co nejzdravější.

Jak na problémy s klouby