Zacvičte si venku

Redakce Kloubovna | 19.4.2017

Aprílové počasí je sice zrádné, ale zase jsou dny čím dál delší – ideální čas na to, přesunout se z posilovny ven! Pokud tedy zrovna neprší. 🙂 Připravili jsme pro vás obrazový návod, proč a jak si zacvičit na čerstvém vzduchu.

Zacvičte si venku

Jarní počasí má spoustu výhod, mezi nimi také to, že nemusíte být zavření ve fitku, ale můžete si zacvičit i venku. Cvičení v přírodě je skvělé – nadýcháte se čerstvého vzduchu a ušetříte čas i peníze. Už nemusíte platit za vstup do posilovny nebo za lekce zumby; venku si zacvičíte zrovna tak, a navíc kdykoliv se vám to hodí. A nemusíte ani nikam dojíždět, což vám významně ušetří čas, jinak strávený v autě nebo autobuse. Navíc pobyt na sluníčku aktivuje tvorbu vitaminu D, který je nezbytný pro normální fungování kostí a chrupavek. Zkrátka: snad neexistuje argument proti cvičení venku – kromě toho, že se vám nemusí chtít. Párkrát to zkuste a uvidíte, že to člověka může i bavit.

Štítky: ,

Nejčtenější články

tenisový loket Bolesti lokte

Bolí vás loket a přitom nemáte tušení, že byste si s ním něco udělali? Pak se možná jedná o takzvaný tenisový loket - a ten zdaleka netrápí jen tenisty.

Onemocnění kloubů

péče o klouby v různém věku Jak se starat o klouby v různém věku

Klouby máme jenom jedny a měli bychom se k nim podle toho chovat. Každá věková skupina by ke kloubům měla přistupovat trošku jinak. Jak konkrétně, zjistíte v tomto článku.

Jak na problémy s klouby