Přeslička rolní: Úleva od revmatismu i dny

Redakce Kloubovna | 15.5.2017

Pro někoho je přeslička rolní plevel, pro jiného rostlina užitečná k výrobě různých přírodních „medicín“. Jak a kde pomáhá, se dozvíte v naší infografice.

Přeslička rolní: Úleva od revmatismu i dny

Většina lidí ji považuje za plevel, ale tato rostlina má široké využití pro podporu našeho zdraví. Dokáže zastavit krvácení, léčit onemocnění ledvin a pro svůj vysoký obsah křemíku umí pomáhat i kloubům. Užívá se též pro zmírnění projevů revmatismu, dny a nervových bolestí.

přeslička rolní

Štítky: , , ,

Nejčtenější články

vyšetření bolest kloubů Vyšetření při bolestech kloubů

Bolest kloubů může být příznakem různých onemocnění. Lékařská prohlídka většinou nestačí a lékař vás bude muset poslat i na nějaká vyšetření.

Jak na problémy s klouby

Chcete, aby vaše děti měly kvalitní kosti? 5 rad pro starostlivé rodiče Chcete, aby vaše děti měly kvalitní kosti? 5 rad pro starostlivé rodiče

Okolo dvacítky nám přestávají růst kosti a to, jak kvalitní je v tomto období máme, do jisté míry určuje budoucnost našeho pohybového aparátu a kloubů. Čím horší kosti máme, tím spíš se budeme v budoucnu potýkat s kloubními obtížemi. Přečtěte si, co můžete udělat pro své děti, aby měly v dospělosti kosti co nejzdravější.

Jak na problémy s klouby