8 jednoduchých cviků, které můžete provádět kdekoliv

Redakce Kloubovna | 16.5.2017

Sepsali jsme pro vás osm jednoduchých, ale velmi účinných cviků, které můžete provádět kdekoliv. Stačí vám jen trochu místa a chuť si zacvičit – víc nepotřebujete.

8 jednoduchých cviků, které můžete provádět kdekoliv

I doma se dá cvičit efektivně. Stačí jenom vědět, jak na to. Vybrali jsme pro vás osm cviků, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Je jen na vás, kolik opakování uděláte – záleží na vaší fyzičce, času a taky chuti cvičit. Nicméně když budete tyto cviky zařazovat do svého denního programu pravidelně, určitě se budete cítit lépe a víc fit.

8 cviků

 

Štítky: , ,

Nejčtenější články

vyšetření bolest kloubů Vyšetření při bolestech kloubů

Bolest kloubů může být příznakem různých onemocnění. Lékařská prohlídka většinou nestačí a lékař vás bude muset poslat i na nějaká vyšetření.

Jak na problémy s klouby

Chcete, aby vaše děti měly kvalitní kosti? 5 rad pro starostlivé rodiče Chcete, aby vaše děti měly kvalitní kosti? 5 rad pro starostlivé rodiče

Okolo dvacítky nám přestávají růst kosti a to, jak kvalitní je v tomto období máme, do jisté míry určuje budoucnost našeho pohybového aparátu a kloubů. Čím horší kosti máme, tím spíš se budeme v budoucnu potýkat s kloubními obtížemi. Přečtěte si, co můžete udělat pro své děti, aby měly v dospělosti kosti co nejzdravější.

Jak na problémy s klouby